YÖNETİMDEN MESAJ

     Sevgili SK SAL Ailemiz,


     Yönetim kurulumuz yedi kişiden oluşuyor ve göreve geldiğimiz 6 Aralık 2013 tarihinden itibaren inanın canı gönülden çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bizler sizleri temsil ediyoruz. Sizlere mahçup olmamak, her şeyi layıkıyla yapabilmek, başarabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

     Kolej ruhu her zaman içimizde, sizin gücünüz ve enerjiniz de her zaman arkamızda. Sizlerin de desteğiyle emeklerimiz, çalışmalarımız sonuçlarını vermeye başladı. Öncelikle,  burası bizim diyebileceğimiz bir yuvamız, yeni bir dernek binamız var. Dernek binamızda çeşitli aktiviteler düzenlemeye başladık bile; işte şu anda bulunduğunuz 'web sitesi' de bu çalışmaların sonuçlarından biri.

     Web sitemiz'den etkinliklerimizi, projelerimizi takip edebileceksiniz. Özellikle sitemizin 'sektörel mezun arama' modülünün mezunlarımızın çok işine yarayacağını düşünüyoruz. 

     Bu arada devam etmekte olan  başka çalışmalarımız da var. Gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz.

     Kulağımız hep sizlerde, fikirleriniz ve desteklerinizi bekliyoruz. Her yerde, her işte, her etkinlikte birlikte olalım. Bizlerin bugünlere gelmesinde büyük katkıları olan okulumuza vefa borcumuzu ödeyebilmek için, kolej ruhunu yaşatabilmek, devam ettirebilmek için birlik olalım, hep yan yana duralım. Esenlikle kalın.

     Saygıyla, sevgiyle, daha iyiye, hep beraber.